RIO Home workout

RIO Home workout

999 50 eur
  • Úvod
  • Devět zlatých pravidel
  • Nutriční rady
  • 4 týdenní tréninkový plán
  • 50 různých cviků na doma
  • + dárek

→ Váha
→ Výška
→ Míry – Hrudník, pas, břicho, zadek, stehna
→ Fotky- zepředu, zezadu, z boku
(Fotky potřebuji kvůli diagnostice pohybového aparátu, Proto na nich musí být vidět odhalená kolena, břicho, ramena a zezadu lopatky).

Fotky nebudou bez tvého souhlasu nikde zveřejňovány! 

 

Rozhodla ses udělat první krok a začít s proměnou? Dej mi vědět přes kontaktní formulář, který najdeš níže na webu. Tam stačí vyplnit jméno, příjmení, telefonní číslo, e-mail, a do zprávy napsat, o který balíček máš zájem.

Jakmile mi přijde tvá zpráva, v nejbližší době se ti ozvu buď na email, nebo telefonicky a domluvíme se na konzultaci. Konzultace probíhá telefonicky. Probereme, co ráda jíš, co naopak ne, časové možnosti na přípravu jídla a tvůj denní režim. Taky se zaměříme na to, jestli máš alergie nebo jiná zdravotní omezení.

Vyplním si s tebou vstupní dotazník, kde budu potřebovat vědět tvou výšku, váhu a věk.

Po konzultaci si všechno podrobně projdu a připravím ti balíček dle tvých potřeb. Do deseti pracovních dnů ti vše zašlu a můžeš začít s proměnou!

Zakládám si na tom, že ti po celou dobu budu psychickou podporou. Můžeš se na mě kdykoliv obrátit, a to buď e-mailem nebo jednoduše přes WhatsApp. Prakticky nonstop. Každou neděli se s tebou spojím a projdeme tvé míry a tvůj pokrok a případně něco doladíme.

Objednávkový formulář

objednávkový formulář JÍDELNÍČKU